שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המדריך למחיקת עוגיות באקספלורר ופיירפוקס

EM_1 המדריך למחיקת עוגיות באקספלורר ופיירפוקס EM_1
פורסם לפני 2621 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2617 ימים

EM_1 כשצצה לכם בעיה טכנית עם האתר, כשהוא בקושי זז, כשהוא נתקע טוטאלית, כשאתם מנסים לשלוח הודעות ומקבלים הודעות שגיאה וכיוצ"ב... הדבר הראשון שכדאי לעשות זה למחוק עוגיות. זה כמו שמתקשרים למוקד של הכבלים ודבר ראשון הם אומרים לך: "נתק/י את המכשיר מהחשמל וחבר/י שוב", ובדרך כלל זה גם עובד... אז ככה זה גם עם העוגיות.

QM_01 מה הן עוגיות?
עוגיות (קוקיז בלשון הערלים) הם קבצי מידע שאתרים כמו אג'נדה שולחים למחשב שלכם והוא שומר אותן וככה האתר "זוכר" מי אתם כל פעם שאתם נכנסים ואת ההעדפות שלכם. כשמוחקים אותן צריך להרשם מחדש לאתר.

QM_01 איך מוחקים עוגיות באקספלורר?

קודם כל נכנסים לתפריט ה- Tools (למי שמערכת ההפעלה שלו בעברית יקראו לזה כלים):

בוחרים ב - Internet Option

החלון נפתח אוטומטית בטאב ה- General בסקצית ה- Browsing History לחצו על כפתור Delete

נפתח חלון חדש. לחצו על הכפתור Delete Cookies (אפשר גם ללחוץ על כפתור Delete All למטה, אבל אז ימחקו גם דברים שאולי לא תרצו שיאבדו, כמו ססמאות שהמחשב זוכר).

יפתח חלון קטן ששואל אותכם האם אתם בטוחים. כן, אתם בטוחים, הקליקו על ה- Yes

זהו, עכשיו אתם נטולי עוגיות.

בפיירפוקס יש את האופציה למחוק את כל העוגיות בבת אחת או למחוק עוגיות בודדות. אני בדרך כלל מוחקת עוגיות בודדות אם אני לא רוצה לצאת מאתרים אחרים שמזהים אותי (למשל - חשבון הג'ימייל שלי).

QM_01 איך מוחקים עוגיות בפיירפוקס באופן גורף?

נכנסים לתפריט הכלים (השועל שלי דובר עברית, אבל אם שלכם באנגלית אז תכנסו בהתאמה ל- Tools), לוחצים על נקה היסטוריה אחרונה (אפשר גם להגיע לתפריט הזה אם לוחצים Control+Shift+Delete):

לוחצים על הכפתור שכתוב עליו שעה אחרונה. נפתח תפריט. בוחרים בהכל.

החלון גדל כלפי מטה. יש לכם אפשרויות לבחירה. סמנו ב-V רק את רובריקת העוגיות (אלא אם על הדרך בא לכם למחוק דברים מיותרים אחרים). לחתו על כפתור מחק עכשיו למטה. נו מור קוקיז.

QM_01 איך מוחקים עוגיות בפיירפוקס בבודדת?

שוב נכנסים לכלים (או Tools אם יש לכם דפדפן באנגלית) ובוחרים ב אפשרויות

ואז בוחרים בפרטיות

ואז בלמחוק עוגיות בודדות

יפתח חלון חדש ובו רשימה שכל מיני אתרים. חפשו את אג'נדה וסמנו אותה. אין טעם לפתוח את התיקיה אלא אם אתם מבינים במחשבים ואז לא הייתם צריכים את המדריך הזה מלכתחילה...

ואז לוחצים על כפתור הסר עוגיות ו...

וואלה! נמחקו כל העוגיות של אג'נדה. נסו ותהנו!

?All the lonely Cookies, where do they all come from

תוקן על ידי asole 15/2/2011 21:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0352)